Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.A. van der Kolk

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2010 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid Stichting Children's Fund of Malawi
Gestart op 01-11-2012.
Bestuurslid
Gestart op 15-09-2012.
Bestuurslid Stichting Kerkenland
Gestart op 18-07-2012.
Voorzitter
Gestart op 16-12-1992.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter tuchtcollege loodswezen
Van 01-09-2012 tot 01-09-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2013:CA2960

Lezen
ECLI:NL:RBHAA:2012:BZ3745

Lezen
ECLI:NL:RBLEE:2012:BY5837

Lezen
ECLI:NL:RBLEE:2011:BO9751

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2011:BP6204

Lezen
ECLI:NL:RBLEE:2010:BM0815

Lezen
ECLI:NL:RVS:2011:BU5443

Lezen
ECLI:NL:GHLEE:2010:BP0785

Lezen
ECLI:NL:RVS:2011:BU5445

Lezen
ECLI:NL:RVS:2010:BM0178

Lezen