Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. P.M.A. de Groot-van Dijken

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-07-2018.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-06-2018.
Senior raadsheer
Van 01-09-2004 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 01-03-1996 tot 31-08-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-03-1996 tot 31-03-2004.
Rechter
Van 01-02-1990 tot 29-02-1996.
Rechter-plaatsvervanger
Van 02-05-1984 tot 31-01-1990.
Gerechtsauditeur
Van 16-05-1983 tot 20-04-1985.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Van 01-07-2013 tot 01-07-2018.
Vice-voorzitter
Van 01-11-2014 tot 01-11-2020.
Vice Voorzitter klachtencommissie
Van 01-01-2012 tot 01-06-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2017:1349

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:588

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:617

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:519

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2016:4403

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2016:4402

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2016:4410

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2016:4307

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2016:3777

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2016:3782

Lezen