Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.F.L.A. van der Vegt-Boshouwers

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-12-2018.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-12-2017.
Rechter-plaatsvervanger
Van 03-04-2012 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid raad van beroep
Gestart op 01-09-2020.
Docent
Gestart op 01-09-2015.
Regio-coördinator Eindhoven
Gestart op 01-03-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Redacteur
Van 01-01-2015 tot 01-01-2018.
Docent
Van 01-03-2012 tot 01-01-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2010:BP2901

Lezen