Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. B.J.H. Hofstee

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 25-05-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 24-05-2021.
Raadsheer
Van 01-02-2010 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2007 tot 31-01-2010.
Rechter
Van 02-04-1993 tot 30-06-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-1992 tot 01-04-1993.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Natuurgids
Van 01-01-1997 tot 01-04-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:5919

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4815

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4076

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3301

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3056

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3047

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3070

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2872

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2865

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2867

Lezen