Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. N.R.A. Meerbeek

Beroepsgegevens

Gerechtsauditeur
Gestart op 01-09-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 17-06-2015.

Historische beroepsgegevens

Er zijn geen historische beroepsgegevens bekend.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie Patiƫnten
Gestart op 01-01-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Wetenschappelijk docent
Van 01-04-2019 tot 31-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:1292

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:1169

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:474

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:490

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2022:472

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:11800

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:10502

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:9932

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1737

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1738

Lezen