Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.M. Brandenburg

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-07-2018.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 30-06-2018.
Senior raadsheer
Van 23-02-2000 tot 31-12-2012.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 19-09-1988 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 19-09-1988 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 19-09-1988 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 09-06-1988 tot 31-12-2001.
Raadsheer
Van 24-02-1992 tot 27-03-2000.
Rechter
Van 10-10-1984 tot 23-02-1992.
Gerechtsauditeur
Van 08-07-1983 tot 09-10-1984.
Rechter-plaatsvervanger
Van 04-08-1983 tot 09-10-1984.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 25-09-1977 tot 07-07-1983.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter Geschillencommissie WONEN
Gestart op 01-09-2017.
Voorzitter Geschillencommissie Makelaardij
Gestart op 01-01-2006.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Geschillencommissie
Van 01-09-2008 tot 01-09-2017.
Voorzitter geschillencommissie
Van 01-09-2008 tot 01-09-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2018:1600

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1172

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:895

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:803

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:176

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:62

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:5365

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4695

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4630

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4216

Lezen