Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.W.T. Vriezen

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-03-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2022.
Raadsheer
Van 01-05-2009 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 26-05-2008 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 27-08-1997 tot 30-04-2009.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 15-02-1991 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 15-02-1991 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 15-02-1991 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 20-07-1989 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 10-03-1987 tot 26-08-1997.
Gerechtsauditeur
Van 11-02-1986 tot 09-03-1987.
Rechter-plaatsvervanger
Van 11-02-1986 tot 09-03-1987.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 14-10-1979 tot 10-02-1986.

Nevenbetrekkingen

Taalcoach
Gestart op 01-04-2019.
Vrijwilligster
Gestart op 01-01-2008.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2018:2653

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2083

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2076

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1503

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1096

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:249

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:5922

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:5758

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4883

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4884

Lezen