Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M. Gonggrijp-van Mourik

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-11-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2014 tot 31-01-2019.
Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-12-2013.
Senior raadsheer
Van 01-11-2009 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 24-04-2003 tot 31-10-2009.
Rechter
Van 21-01-1993 tot 23-04-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 04-04-1991 tot 20-01-1993.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 21-03-2009.
Lid
Gestart op 21-03-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:132

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:131

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3699

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3268

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1747

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1715

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1717

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1718

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1567

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1569

Lezen