Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. M.C.J. Groothuizen

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 17-04-2009 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Member of the board
Van 01-05-2010 tot 01-09-2016.
Lidmaatschap Provinciale Staten Utrecht
Van 26-03-2015 tot 25-03-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:589
27-01-2022
ECLI:NL:GHARL:2017:7797
06-09-2017
ECLI:NL:GHARL:2015:9196
04-12-2015
ECLI:NL:GHARL:2015:7991
22-10-2015
ECLI:NL:GHARL:2015:6350
28-08-2015
ECLI:NL:GHARL:2015:3937
02-06-2015
ECLI:NL:GHARL:2014:6161
01-08-2014
ECLI:NL:GHARL:2014:6160
01-08-2014
ECLI:NL:GHARL:2014:6158
01-08-2014
ECLI:NL:GHARL:2014:6163
01-08-2014