Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. N. Rozemond

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2014.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-07-2014.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2004 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-05-2000 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Universitair hoofddocent strafrecht
Gestart op 01-09-1990.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2022:291

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:315

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:261

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:272

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:274

Lezen
ECLI:NL:PHR:2018:318

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1874

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1875

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1880

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1596

Lezen