Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. B.W. Streefland

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 10-12-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-08-2014 tot 09-12-2020.
Officier van Justitie
Van 01-07-1996 tot 08-10-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 08-01-2003 tot 15-01-2008.
Substituut-officier van Justitie
Van 01-07-1995 tot 30-06-1996.
Plaatsvervangend-officier van Justitie
Van 01-07-1994 tot 30-06-1995.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2018:1497

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:3447

Lezen