Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.J. Duinkerken

Beroepsgegevens

Senior rechter A
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-09-2008 tot 31-12-2012.
Voorzitter van het bestuur
Van 01-01-2010 tot 31-12-2012.
Coördinerend vice-president
Van 08-09-2008 tot 31-12-2009.
Sectorvoorzitter
Van 01-09-2005 tot 31-12-2009.
Vice-president
Van 01-09-2005 tot 07-09-2008.
Vice-president
Van 01-06-2001 tot 31-08-2005.

Nevenbetrekkingen

Arbiter
Gestart op 01-01-2013.
Voorzitter
Gestart op 02-12-1999.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van de adviescommissie tuchtrecht betaald voetbal
Van 01-11-2006 tot 01-11-2018.
Secretaris bestuur Stichting 350 jaar Groningens Ontzet
Van 01-11-2019 tot 01-08-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNNE:2018:2252

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1237

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1236

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:1235

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2018:133

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5104

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5103

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5089

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:5090

Lezen
ECLI:NL:RBNNE:2017:4204

Lezen