Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.W. Rutten

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-07-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-06-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 24-09-2008 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-09-2017.
Voorzitter adviescommissie pensioenrecht
Gestart op 15-05-2013.
Docent pensioenrecht opleiding Fusies en Overnames
Gestart op 01-09-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Redacteur
Van 15-09-2014 tot 01-01-2018.
Lid Raad van Advies
Van 01-01-2008 tot 01-01-2019.
Lid Redactieraad kwartaalblad
Van 01-08-2007 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2017:4704

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4698

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2017:4018

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2015:5305

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2015:4500

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2015:1567

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2014:3645

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2011:BS8966

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2011:BV7357

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2011:BV7128

Lezen