Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. E.P. de Beij

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-10-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-10-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2017 tot 30-09-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 20-09-2019 tot 30-09-2021.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2016.
Rechter
Van 18-05-2011 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 18-05-2010 tot 17-05-2011.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2008 tot 17-05-2011.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 04-12-2017.
Docent
Gestart op 01-12-2015.
Docent familierecht
Gestart op 01-01-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van het bestuur
Van 01-06-2014 tot 01-07-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2021:3321

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5959

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:2533

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:6520

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:6226

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2014:4529

Lezen