Transparantie in de rechtspraak

dhr. dr.mr. A.M.J.G. van Amsterdam

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-03-2018.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-10-2015.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 28-02-2018.
Raadsheer
Van 01-01-2009 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2007 tot 31-12-2008.
Rechter
Van 01-01-2007 tot 30-06-2007.
Raadsheer
Van 21-03-2002 tot 31-12-2006.
Rechter-plaatsvervanger
Van 02-09-2005 tot 31-12-2006.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 26-05-2000 tot 02-05-2002.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-01-2019.
Lid Commissie Toezicht beroepsuitoefening, op vaktechnisch functioneren accountants
Gestart op 01-09-2014.
Plaatsvervangend voorzitter Regionaal Tuchtcollege voor de gezondheidszorg
Gestart op 10-05-2020.
Plaatsvervangend lid
Gestart op 01-06-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Rechterlijk lid
Van 01-07-2015 tot 01-10-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2014:5399

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:2952

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:2273

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:2272

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:1835

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:1821

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:1816

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:1813

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:CA3836

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:CA3479

Lezen