Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J. van Dort

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 09-06-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 08-06-2021.
Rechter
Van 01-09-2010 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2009 tot 31-08-2010.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-2010 tot 31-08-2010.

Nevenbetrekkingen

Lid commissie van Toezicht tevens voorzitter beklagcommissie
Gestart op 01-01-2018.
Docent
Gestart op 01-06-2015.
Docent
Gestart op 01-01-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2021:12336

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:12341

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:12338

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:12340

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:10937

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:10938

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:10936

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2021:7783

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4690

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:4689

Lezen