Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.N. Bartels

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-04-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-03-2016 tot 30-04-2018.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter
Van 21-07-2005 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 21-07-2004 tot 20-07-2005.
Rechter-plaatsvervanger
Van 23-10-2002 tot 20-07-2005.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend lid van de accountantskamer
Gestart op 01-07-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2022:376

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2021:4833

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:2005

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1709

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1448

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1335

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1112

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:727

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:4798

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:4703

Lezen