Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.P. Verloop

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 09-12-1999 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-1998 tot 08-12-1999.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-1998 tot 08-12-1999.
Rechter-plaatsvervanger
Van 24-10-1995 tot 30-09-1998.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1992 tot 30-09-1998.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 01-10-2018 tot 01-10-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2018:5977

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:4582

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:2736

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:2741

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:2690

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:2439

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:16123

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:16091

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:12610

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:12611

Lezen