Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. I. Boekhorst

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-02-2015.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 06-03-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-01-2015.
Rechter
Van 01-10-2012 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2011 tot 30-09-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-12-2009 tot 30-09-2012.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Plv. voorzitter
Van 01-02-2017 tot 01-11-2020.
Plaatsvervangend lid-jurist
Van 01-12-2014 tot 01-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2022:773

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:2813

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2016:5157

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2015:3055

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2015:2974

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2014:2557

Lezen
ECLI:NL:RBROE:2012:BX8913

Lezen
ECLI:NL:RBROE:2012:BV1313

Lezen