Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.A.W. Huijben

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 08-08-2011 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid Vereniging voor Bouwrecht
Gestart op 01-01-2018.
Auteur tekst & commentaar Omgevingswet
Gestart op 01-01-2017.
Lid redactieraad juridisch vaktijdschrift vastgoedrecht
Gestart op 01-12-2014.
Lid redactieraad tijdschrift voor bouwrecht
Gestart op 01-11-2012.
Lid redactieraad praktijkreeks omgevingsrecht
Gestart op 01-09-2012.
Docent
Gestart op 24-02-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Coördinerend beleidsmedewerker 'Werken aan Omgevingswet'
Van 01-02-2015 tot 01-02-2017.
Lid bestuur
Van 01-04-2005 tot 23-10-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOBR:2021:6541

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:2546

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:2836

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2017:601

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2016:2362

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2016:1146

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2016:365

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2015:6397

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2015:5278

Lezen