Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.J. Stolk

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-1994.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-1992 tot 31-12-2012.
Plaatsvervangend lid
Van 02-04-1993 tot 31-03-1994.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter klachten-en bezwarencommissie
Gestart op 08-04-2019.
Lid redactieraad Tijdschrift Administratiefrechterlijke Beslissingen
Gestart op 01-01-1984.
Bewerker Lexplicatie deel 3.29a, Wet openbaarheid van bestuur
Gestart op 01-03-1977.
Lid college van afgevaardigden
Gestart op 01-11-2019.
Voorzitter bezwaar advies commissie Wet openbaarheid van bestuur Nationale politie
Gestart op 01-09-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtenadviescommissie ongewenst gedrag
Van 01-05-2019 tot 01-05-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2018:1150

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1147

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1035

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1021

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:831

Lezen
ECLI:NL:RVS:2018:680

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:514

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:498

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:376

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:196

Lezen