Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H. de Ruijter

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 11-09-2020 tot 31-10-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2016 tot 31-10-2018.
Senior rechter A
Van 01-01-2013 tot 30-06-2016.
Sectorvoorzitter
Van 01-01-1999 tot 31-12-2012.
Senior rechter A
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Coördinerend vice-president
Van 24-11-1998 tot 31-12-2010.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 29-01-1987 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 02-02-1983 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 02-12-1987 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 29-01-1987 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 29-01-1987 tot 31-12-2001.
Vice-president
Van 27-04-1993 tot 23-11-1998.
Rechter
Van 28-02-1986 tot 26-04-1993.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 17-06-1991 tot 30-06-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 21-12-1984 tot 27-02-1986.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-01-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2017:4410

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:4002

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:4001

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:2398

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:1004

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:1003

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:174

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:10526

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:10324

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2016:10323

Lezen