Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.drs. S.F. van Merwijk

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2014.
Lid van het bestuur
Gestart op 01-01-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2013.
Rechter
Van 01-04-2003 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 30-01-2002 tot 31-03-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 30-01-2002 tot 31-03-2003.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-10-1996 tot 29-01-2002.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 12-09-2014.
Lid van de geschillencommissie
Gestart op 01-03-2014.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 20-01-2014 tot 31-12-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:299

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3614

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3615

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2011:BU4073

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2010:BN9667

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2011:BT2581

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2010:BP7888

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2010:BO6143

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2010:BO0060

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2011:BQ4740

Lezen