Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.A.M. Strens-Meulemeester

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-12-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-04-2013 tot 30-11-2020.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 16-10-2007 tot 31-12-2010.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2006 tot 24-07-2010.
Rechter
Van 01-05-2000 tot 15-10-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 21-12-1993 tot 30-04-2000.

Nevenbetrekkingen

Lid Bestuur van Koor Vocaal Almen
Gestart op 31-08-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Beroepscommissie tbv beoordeling beslissing op bezwaar tegen examen
Van 01-01-2014 tot 01-06-2017.
Voorzitter klachtenonderzoekscommissie
Van 03-03-2015 tot 01-04-2018.
Lid van de Geschillencommissie
Van 01-05-2010 tot 01-07-2020.
Waarnemend voorzitter klachtenonderzoekscommissie
Van 01-04-2018 tot 31-03-2021.
Lid bestuur
Van 01-01-2013 tot 01-10-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBGEL:2021:4096

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:2470

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:1064

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:615

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:582

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:321

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:160

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:6564

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:5582

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:5373

Lezen