Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. R. Kuiper

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-07-2017.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 31-03-2014 tot 30-06-2017.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2016 tot 23-01-2017.
Gerechtsauditeur
Van 01-11-2003 tot 01-10-2015.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Klachtfunctionaris
Van 05-01-2015 tot 05-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2022:1395
16-05-2022
ECLI:NL:RBOVE:2022:1394
16-05-2022
ECLI:NL:RBNNE:2022:1322
26-04-2022
ECLI:NL:RBDHA:2022:2351
18-03-2022
ECLI:NL:RBOVE:2022:564
28-02-2022
ECLI:NL:RBOVE:2022:565
28-02-2022
ECLI:NL:RBOVE:2022:449
15-02-2022
ECLI:NL:GHAMS:2022:15
05-01-2022
ECLI:NL:GHAMS:2022:13
05-01-2022
ECLI:NL:GHAMS:2022:14
05-01-2022