Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.J. Dijk

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-10-2006 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-02-2009 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-09-2003 tot 31-01-2009.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-2002 tot 31-08-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 04-07-2002 tot 31-08-2003.

Nevenbetrekkingen

Lid
Gestart op 01-01-2006.

Historische nevenbetrekkingen

Lid van de redactie
Van 01-09-2010 tot 01-09-2016.
Lid
Van 01-09-1993 tot 01-09-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2018:4741

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:4605

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4101

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4093

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2018:125

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:10550

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:10543

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:9755

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2017:9305

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3088

Lezen