Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. G.M. van der Meer

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-11-2008 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 20-08-2001 tot 31-10-2008.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 04-04-2001 tot 19-08-2001.
Rechter
Van 15-06-1998 tot 19-08-2001.
Gerechtsauditeur
Van 15-10-1991 tot 14-06-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 11-08-1994 tot 14-06-1998.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter geschillenadviescommissie voor de bezwaar- en beroepschriften
Van 01-01-2005 tot 01-01-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2021:7458
03-08-2021
ECLI:NL:GHARL:2018:5020
04-06-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:4591
22-05-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:4030
30-04-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:3770
23-04-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:3769
23-04-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:3773
23-04-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:3647
19-04-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:3070
03-04-2018
ECLI:NL:GHARL:2018:2543
19-03-2018