Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.J. van Lee

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-04-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-08-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 31-05-2010 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-07-1992 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 16-10-2007 tot 31-12-2010.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-04-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-04-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 15-09-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 30-08-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 20-04-1993 tot 31-12-2001.
Ondervoorzitter
Van 22-07-1991 tot 30-06-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-1992 tot 30-06-1992.
Gerechtsauditeur
Van 24-10-1989 tot 21-07-1991.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 29-06-1990 tot 21-07-1991.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 29-06-1990 tot 21-07-1991.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 16-08-1983 tot 23-10-1989.

Nevenbetrekkingen

Lid beoordelingscommissie
Gestart op 01-07-2017.
Voorzitter
Gestart op 01-07-2017.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 18-03-2010 tot 01-12-2017.
Plv. voorzitter
Van 16-04-2009 tot 01-06-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBGEL:2018:2910

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:1807

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:1554

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:6549

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:5373

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:5277

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:4489

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:4468

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:3985

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:2803

Lezen