Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A.P.W. Esmeijer

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-06-2017.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-04-2013 tot 31-05-2017.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter
Van 01-11-2011 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-11-2010 tot 01-11-2011.

Nevenbetrekkingen

Lid Commissie van Bezwaar
Gestart op 01-08-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 04-03-2014 tot 09-05-2019.
Voorzitter
Van 13-09-2015 tot 15-09-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2018:698

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:543

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:517

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:400

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:346

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:2946

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:1467

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:1468

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:1120

Lezen