Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. D. Vergunst

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-04-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 03-08-2004 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 08-08-2011 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 26-05-2000 tot 31-12-2010.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 25-02-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 25-02-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 25-02-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 15-09-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 30-08-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 25-02-1993 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 10-03-1993 tot 25-05-2000.
Gerechtsauditeur
Van 13-11-1991 tot 09-03-1993.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1987 tot 12-11-1991.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter/ secretaris
Gestart op 01-01-2021.
Voorzitter
Gestart op 01-01-2021.
Plv. voorzitter Klachtenadviescommissie
Gestart op 01-11-2019.
Voorzitter Identiteits commissie ex 7:671 lid 1 sub h BW
Gestart op 01-01-2018.
Docent Academie van de Rechtspraktijk
Gestart op 01-01-2017.
Docent Law Firm
Gestart op 01-01-2017.
Lid landelijke commissie van beroepfunderend onderwijs
Gestart op 01-01-2017.
Lid raad van advies
Gestart op 01-01-2017.
Voorzitter
Gestart op 23-01-2014.
Voorzitter Commissie van Toezicht
Gestart op 01-01-2011.
Docent
Gestart op 01-01-2006.
Voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-01-2005.
Docent
Gestart op 01-01-2003.
Lid vertrouwenscommissie centrale cliëntenraad
Gestart op 01-01-2000.
Voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-01-2000.
Lid commissie beroep examens
Gestart op 01-01-1988.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 25-03-2013 tot 01-01-2017.
Lid College van Afgevaardigden
Van 01-01-2011 tot 01-01-2017.
Voorzitter commissie van beroep voortgezet onderwijs
Van 01-08-2010 tot 01-01-2017.
Voorzitter klachtencommissie
Van 01-01-2000 tot 01-08-2018.
Plv. voorzitter externe klachtencommissie II
Van 01-10-2013 tot 01-11-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBGEL:2018:1807

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:124

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2017:1504

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2016:5698

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2016:614

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:1487

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:103

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2014:6796

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2014:6400

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2014:5210

Lezen