Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. E.F. Smeele

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-10-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-04-2013 tot 30-09-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-06-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2001 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-05-2000 tot 31-12-2010.
Vice-voorzitter
Van 08-07-1994 tot 31-12-2001.
Ondervoorzitter
Van 27-07-1991 tot 07-07-1994.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1990 tot 26-07-1991.

Nevenbetrekkingen

Lid
Gestart op 16-04-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2017:964

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2017:965

Lezen