Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.M. Koopman

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-07-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter in opleiding
Van 01-04-2017 tot 30-06-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-04-2019 tot 30-09-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2017 tot 31-03-2019.

Nevenbetrekkingen

Lid oudercommissie
Gestart op 01-01-2021.
MR-lid Oudergeleding
Gestart op 18-09-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Ouderlid
Van 01-12-2016 tot 01-06-2017.
Secretaris
Van 01-09-2016 tot 25-05-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBGEL:2018:2952

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2013:BZ0317

Lezen
ECLI:NL:RBARN:2011:BQ1274

Lezen
ECLI:NL:RBARN:2012:BW0508

Lezen