mw. mr. P.H.M. Kuster

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 11-01-2008 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-03-2008 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 01-01-2004 tot 29-02-2008.
Rechter
Van 18-07-1995 tot 31-12-2003.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1994 tot 17-07-1995.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-1994 tot 17-07-1995.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1989 tot 31-03-1994.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 01-01-2003.
Secretaris
Gestart op 01-08-2001.
Bestuurslid Stichting
Gestart op 25-05-1995.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:1083

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:1082

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:5998

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:3642

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:2118

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:2119

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:12399

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:12264

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:11854

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:11853

Lezen