Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A.L. Diender

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 31-03-2008 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-09-1988 tot 31-12-2012.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 26-05-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 26-05-1993 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-09-1990 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-09-1990 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-09-1990 tot 31-12-2001.
Gerechtsauditeur tevens rechter plaatsvervanger
Van 01-09-1987 tot 31-08-1988.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-01-1982 tot 31-08-1987.

Nevenbetrekkingen

Lid Commissie van Toezicht
Gestart op 15-03-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2018:2225

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:6643

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:5631

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2015:2213

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2013:13929

Lezen
ECLI:NL:RBHAA:2011:6778

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2014:978

Lezen
ECLI:NL:RBHAA:2012:5285

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2013:9805

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2013:5944

Lezen