Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. I.J. Pieters

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-12-2018.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 08-08-2011 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 28-12-2018.
Auteur
Gestart op 01-01-2011.
Secretaris Raad van Tucht
Gestart op 01-01-2009.
Lid van commissie
Gestart op 01-01-2008.
Medewerker
Gestart op 01-10-2004.
Auteur
Gestart op 01-01-2000.
Redacteur/medewerker van juridische uitgaven/tijdschriften
Gestart op 01-01-2000.
Medewerker
Gestart op 01-01-1999.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 01-01-2009 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2013:BZ6893
22-06-2013
ECLI:NL:RBDHA:2013:CA2355
22-06-2013
ECLI:NL:GHSGR:2012:BZ3689
08-04-2013
ECLI:NL:RBSGR:2011:BU5186
05-04-2013
ECLI:NL:HR:2012:BU9850
05-04-2013
ECLI:NL:RBSGR:2012:BW9814
05-04-2013
ECLI:NL:GHSGR:2010:BN5586
05-04-2013
ECLI:NL:RBSGR:2012:BX3673
05-04-2013
ECLI:NL:HR:2012:BY5384
05-04-2013
ECLI:NL:GHSGR:2011:BR5609
05-04-2013