Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. R.M. Maanicus

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-03-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-04-2019 tot 28-02-2021.
Senior rechter
Van 01-12-2016 tot 31-03-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-03-2018 tot 31-03-2019.
Senior rechter
Van 01-01-2016 tot 30-11-2016.
Rechter
Van 01-04-2013 tot 31-12-2015.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter
Van 01-03-2012 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 02-05-2002 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-08-2011 tot 29-02-2012.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 01-01-2014.
Tuchtrechter tevens plaatsvervangend voorzitter dopingkamer
Gestart op 27-08-2013.
Lid Raad voor de strafrechttoepassing en jeugdbescherming (sectie TBS)
Gestart op 01-01-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Raad van Toezicht
Van 01-02-2014 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:3215

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:1844

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11842

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11841

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:9265

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7619

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7620

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7618

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7621

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2016:2610

Lezen