Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G.C.C. Lewin

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-03-2018.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 28-02-2018.
Raadsheer
Van 01-08-2010 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 10-05-1999 tot 31-07-2010.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1998 tot 09-05-1999.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-1998 tot 09-05-1999.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1995 tot 31-03-1998.

Nevenbetrekkingen

Lid Commissie van Beroep
Gestart op 01-05-2019.
Verzorger jurisprudentierubriek (in het NJB)
Gestart op 01-07-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 01-08-2013 tot 01-08-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2021:3201

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:2599

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2018:110

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2018:113

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2018:107

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2018:108

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2018:109

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2018:94

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2018:91

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2018:93

Lezen