Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. K.M. van Hassel

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-04-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2021.
Rechter
Van 01-10-2012 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2011 tot 30-09-2012.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 17-03-2022.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Ouderraad
Van 01-09-2015 tot 30-09-2016.
Voorzitter Oudercommissie
Van 01-09-2016 tot 01-01-2018.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 01-11-2018 tot 15-06-2020.
Lid Redactieraad
Van 01-10-2016 tot 30-06-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2017:5552

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:4603

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:4018

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:3166

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:9689

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:408

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:3716

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2016:2226

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:9083

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:7633

Lezen