Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G.W.J. Harten

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-07-2015.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-06-2015.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-04-2007 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 01-01-2003 tot 31-03-2007.
Vice-president
Van 28-12-1998 tot 31-12-2002.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 26-05-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 26-05-1993 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 01-07-1992 tot 27-12-1998.
Ondervoorzitter
Van 25-05-1992 tot 30-06-1992.
Gerechtsauditeur
Van 11-03-1991 tot 24-05-1992.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 17-06-1991 tot 24-05-1992.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1987 tot 10-03-1991.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter Onderzoekscommissie klokkenluidersregeling
Gestart op 01-07-2012.
Voorzitter College van Beroep voor de Examens, Kamer Haarlem
Gestart op 01-03-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-06-2016 tot 31-03-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2018:3640

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3487

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1244

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:927

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:311

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:2741

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:2739

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:2740

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:2320

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2015:147

Lezen