Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. P.A.M. Mevis

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 18-07-1997 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 21-10-1994 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 20-08-1991 tot 20-10-1994.

Nevenbetrekkingen

Lid redactie
Gestart op 01-01-2010.
Lid Toelatingsadviescommissie
Gestart op 01-01-2009.
Lid Centrale Raad Strafrechtstoepassing en Jeugdbescherming
Gestart op 01-07-2006.
Redactielid
Gestart op 01-01-2002.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:PHR:2021:774

Lezen
ECLI:NL:PHR:2021:775

Lezen
ECLI:NL:PHR:2021:733

Lezen
ECLI:NL:PHR:2017:1526

Lezen
ECLI:NL:PHR:2018:109

Lezen
ECLI:NL:PHR:2017:1265

Lezen
ECLI:NL:PHR:2017:1242

Lezen
ECLI:NL:HR:2017:795

Lezen
ECLI:NL:HR:2017:781

Lezen
ECLI:NL:HR:2016:3413

Lezen