Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.D.L. Nuis

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-03-2022.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 10-10-2007 tot 30-09-2018.
Rechter-plaatsvervanger
Van 24-06-1988 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 01-10-2008 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 01-04-1999 tot 30-09-2008.
Advocaat-generaal
Van 01-12-1994 tot 31-03-1999.
Plaatsvervangend-officier van Justitie
Van 17-04-1996 tot 31-03-1999.
Plaatsvervangend-officier van Justitie
Van 19-08-1997 tot 31-03-1999.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 23-06-1995 tot 31-03-1999.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 01-11-1987 tot 30-11-1994.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-09-1982 tot 31-10-1987.
Substituut-officier van Justitie
Van 23-10-1986 tot 31-10-1987.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter TAC (Toetsingsadviescommissie) van het NRGD (Nederlands Register Gerechtelijke Deskundigen)
Gestart op 16-02-2010.
Voorzitter orgaan ter controle op naleving cao afspraken
Gestart op 08-01-2008.
Training deskundigen in forens. (oefenrechtbank)
Gestart op 29-06-2007.
Voorzitter Commissie van Beroep
Gestart op 01-10-2004.
Docent
Gestart op 01-01-1984.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2022:18

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2022:17

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3385

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3239

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:3238

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1994

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1995

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1993

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2017:5656

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:1544

Lezen