Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H. Manuel

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-09-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-06-2018 tot 31-08-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-05-2018.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-05-2018.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 11-02-2012 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 23-03-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-02-2010 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-01-2007 tot 31-01-2010.
Rechter
Van 01-04-2003 tot 31-12-2006.
Rechter-plaatsvervanger
Van 20-03-2002 tot 31-03-2003.

Nevenbetrekkingen

Vice-president
Gestart op 15-10-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter van de Commissie van Beroep
Van 01-08-2013 tot 01-01-2017.
Bestuurslid
Van 15-05-2003 tot 09-06-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2022:1120

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:926

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:290

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:295

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:212

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:213

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:214

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:140

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:137

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:131

Lezen