Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. P.H. Blok

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-09-2015.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-08-2015.
Rechter
Van 01-05-2007 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2006 tot 30-04-2007.

Nevenbetrekkingen

Docent Postacademisch Onderwijs
Gestart op 01-01-2020.
Bestuurslid
Gestart op 26-11-2019.
Lid Raad van Advies
Gestart op 11-12-2018.
Lid College voor Klachten en Beroep voor .nl.-domeinnamen
Gestart op 01-04-2017.
Voorzitter Geschillencommissie Auteursrecht en Auteurscontractenrecht
Gestart op 01-01-2017.
Hoogleraar octrooirecht en privacy
Gestart op 01-11-2016.
Universitair docent
Gestart op 01-09-2015.
Lid Commissie Auteursrecht
Gestart op 20-05-2015.
Member Disciplinary Committee
Gestart op 25-03-2015.
Bestuurslid vereniging
Gestart op 01-06-2013.
Lid
Gestart op 01-06-2013.
Auteur
Gestart op 01-01-2012.
Docent postacademisch onderwijs
Gestart op 01-01-2010.
Docent postacademisch onderwijs
Gestart op 01-01-2009.
Docent postacademisch onderwijs
Gestart op 01-01-2009.
Docent postacademisch onderwijs
Gestart op 01-01-2004.
Redacteur / Auteur (Monografieënreeks Recht en Informatietechnologie en Sdu-reeks Commentaar Intellectuele Eigendom)
Gestart op 01-01-2004.
Redacteur, handboek Privacy
Gestart op 01-01-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2018:1358

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1223

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:624

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:270

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:145

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:4029

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2367

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2191

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1533

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1492

Lezen