Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M. Vaandrager

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-07-2017.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-06-2017.
Rechter
Van 01-12-2005 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2003 tot 30-11-2005.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Commissie van Toezicht
Van 01-01-2019 tot 31-03-2020.
Secretaris bestuur
Van 01-09-2011 tot 30-06-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2022:356
03-02-2022
ECLI:NL:RBAMS:2022:357
03-02-2022
ECLI:NL:RBAMS:2022:57
10-01-2022
ECLI:NL:RBAMS:2022:51
10-01-2022
ECLI:NL:RBAMS:2022:55
10-01-2022
ECLI:NL:RBAMS:2021:7324
14-12-2021
ECLI:NL:RBAMS:2021:6046
25-10-2021
ECLI:NL:RBAMS:2021:5796
13-10-2021
ECLI:NL:RBAMS:2021:4703
02-09-2021
ECLI:NL:RBAMS:2021:4702
02-09-2021