Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.J. De Haan-Boerdijk

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-06-2016.
Raadsheer
Van 01-03-2009 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-03-2009 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 23-09-1999 tot 28-02-2009.
Rechter
Van 07-07-1994 tot 20-09-1999.
Rechter-plaatsvervanger
Van 02-07-1993 tot 31-08-1994.

Nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter van de Klachtencommissie
Gestart op 01-02-2014.
Voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-05-2011.
Plaatsvervangend voorzitter College van Beroep
Gestart op 15-02-2011.
Voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-01-2006.
Lid Commissie voor de rechtspraak Zorgverzekering
Gestart op 01-01-1987.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2022:1253

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2022:121

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:2387

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:1706

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1126

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1127

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:618

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:576

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:575

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:391

Lezen