Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. B.J. Engberts

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-04-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 28-01-2016.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-03-2017 tot 31-03-2020.
Senior rechter
Van 01-04-2013 tot 28-02-2017.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2005 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 04-07-1997 tot 31-12-2004.
Gerechtsauditeur
Van 15-09-1995 tot 03-07-1999.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-09-1995 tot 03-07-1999.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1989 tot 14-09-1995.

Nevenbetrekkingen

Lid Commissie Insolventierecht
Gestart op 15-04-2019.
Docent
Gestart op 04-03-2019.
Redactie medewerker
Gestart op 01-09-2018.
Auteur losbladig handboek (Groene Serie)
Gestart op 01-09-2015.
Docent
Gestart op 28-02-2013.
Auteur Tekst & Commentaar Insolventierecht
Gestart op 01-10-2008.
Redacteur tijdschrift voor insolventierecht
Gestart op 01-12-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Cursus/Lezing
Van 07-11-2017 tot 07-11-2017.
Docent
Van 16-11-2017 tot 16-11-2017.
Bestuurslid
Van 01-05-2010 tot 01-04-2018.
Redacteur tijdschrift
Van 01-05-2010 tot 01-04-2018.
Redactie medewerker
Van 01-09-2018 tot 01-12-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:2964

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1965

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11031

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10977

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10986

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10775

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10399

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10182

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:8746

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:8585

Lezen