Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.A. Fierstra

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-06-2009.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-06-2009 tot 30-11-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 17-05-2002 tot 01-06-2009.
Vice-president
Van 01-02-2009 tot 31-05-2009.
Raadsheer
Van 07-07-2000 tot 31-01-2009.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 21-09-2021.
Lid Adviesraad voor de Nederlandsrechtelijke opleidingen van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid
Gestart op 01-08-2017.
Lid
Gestart op 01-05-2014.
Tuchtrechter Commissie van Beroep
Gestart op 01-03-2002.
Redacteur Nederlands Tijdschrift voor Europees recht (NTER)
Gestart op 01-01-1995.
Docent
Gestart op 01-01-1994.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter/woordvoerder sectie raadsheren, Ledenraad
Van 01-07-2013 tot 07-04-2020.
Bestuurslid
Van 07-04-2020 tot 21-09-2021.
Redacteur Nederlands Tijdschrift voor Europees recht (NTER)
Van 01-01-1995 tot 01-06-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:974

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:976

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:973

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:947

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:938

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:941

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:945

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:937

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:939

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:936

Lezen