Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G. van der Wiel

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2011.

Historische beroepsgegevens

Vice-president
Van 01-01-2008 tot 31-03-2011.
Raadsheer
Van 01-04-1995 tot 31-12-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-1992 tot 31-12-2007.
Plaatsvervangend lid
Van 23-07-1993 tot 31-03-1995.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter
Gestart op 01-06-2005.
Plaatsvervangend rechtsgeleerd lid
Gestart op 01-10-1998.
Voorzitter
Gestart op 01-01-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2018:2240

Lezen
ECLI:NL:RVS:2018:2220

Lezen
ECLI:NL:RVS:2018:2174

Lezen
ECLI:NL:RVS:2018:2158

Lezen
ECLI:NL:RVS:2018:2161

Lezen
ECLI:NL:RVS:2018:2159

Lezen
ECLI:NL:RVS:2018:2034

Lezen
ECLI:NL:RVS:2018:2070

Lezen
ECLI:NL:RVS:2018:1973

Lezen
ECLI:NL:RVS:2018:1974

Lezen