Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. A.J. Milius

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-09-2020.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter A
Van 01-01-2013 tot 31-05-2020.
Senior rechter A
Van 01-04-2011 tot 31-12-2012.
Senior rechter A
Van 01-01-2011 tot 31-03-2011.
Coördinerend vice-president
Van 17-08-1999 tot 31-12-2010.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 26-05-1993 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 26-05-1993 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 11-05-1989 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 11-05-1989 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 11-05-1989 tot 31-12-2001.
Vice-president
Van 16-05-1994 tot 16-08-1999.
Rechter
Van 14-02-1987 tot 15-05-1994.
Gerechtsauditeur
Van 10-12-1985 tot 13-02-1987.
Rechter-plaatsvervanger
Van 10-12-1985 tot 13-02-1987.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-09-1979 tot 09-12-1985.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 15-10-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2018:2728
09-03-2018
ECLI:NL:RBDHA:2018:2254
27-02-2018
ECLI:NL:RBDHA:2018:729
25-01-2018
ECLI:NL:RBDHA:2017:12485
31-10-2017
ECLI:NL:RBDHA:2016:12341
13-10-2016
ECLI:NL:RBDHA:2016:12353
13-10-2016
ECLI:NL:RBDHA:2016:12347
13-10-2016
ECLI:NL:RBDHA:2016:12342
13-10-2016
ECLI:NL:RBDHA:2016:12344
13-10-2016
ECLI:NL:RBDHA:2016:12348
13-10-2016