Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.P.G. Rietbergen

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 15-11-2010 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid redactie REP (tijdschrift relatierecht en praktijk)
Gestart op 01-01-2021.
Docent Jeugdrecht
Gestart op 01-01-2020.
Vicevoorzitter Raad van Toezicht
Gestart op 15-04-2018.
Lid Adviescommissie
Gestart op 14-08-2018.
Lid Raad van Advies Master Jeugdrecht
Gestart op 01-06-2012.
Docent Jeugdrecht
Gestart op 01-01-2011.
Docent Jeugdrecht
Gestart op 01-01-2005.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Raad van Toezicht
Van 01-09-2015 tot 14-04-2018.
Lid Adviesraad
Van 14-08-2018 tot 31-01-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2017:9898

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2016:8063

Lezen
ECLI:NL:GHSGR:2012:BZ7788

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2013:BZ8122

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2011:BU7746

Lezen
ECLI:NL:GHSGR:2010:BP2902

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2011:BP5134

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2011:BS1704

Lezen
ECLI:NL:GHSGR:2011:BR4933

Lezen